وکیل متخصص مهاجرت در تهران

آنچه امروز امنیت قضایی جامعه را تهدید میکند رشید بی سابقه افراد سود جو و فرصت طلب در جهت انجام امور مهاجرت است، چرا که اکثریت جامعه کنونی ایران را قشر جوان و تحصیل کرده تشکیل داده و تمایل به ادامه تحصیل در کشور های غربی روز به روز بیشتر می شود و متاسفانه با روند افزایش تقاضا برای مهاجرت به اروپا ، کانادا، استرالیا و کشور های شرق آسیا کلاهبرداران و سوداگران را برای سود جودی در این فضا ترغیب می نماید.

وکیل متخصص مهاجرت در تهران چه کسی است؟

وکیل مهاجرت یا نماینده مهاجرت (Immigration Representative) وکیلی است که وکالت شما را برای مهاجرت به کشورهای خارجی بر عهده می‌گیرد. امروزه، در تمام قسمت های جهان و در کشورهای مختلف قوانین بسیار گسترده و پیچیده شده است، این پیچیدگی به قدری است که افراد غیرمتخصص به تنهایی توانایی مهاجرت از کشور مبدا به کشور مقصد را ندارند و به همین دلیل بهتر است به یک وکیل مهاجرت مراجعه کنند. وکیل مهاجرت به قوانین کشورها و سفارت خانه ها آشنایی کامل دارد و می‌تواند براساس قوانین، اقدام به تشکیل پرونده و اجرای قوانین مهاجرت کند. مهاجرت به کشورهای خارجی، به دلایل مختلفی از قبیل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک، تولد فرزند و پناهندگی انجام می‌شود.

خدمات وکیل متخصص مهاجرت در تهران

خدماتی که یک وکیل متخصص مهاجرت در تهران می تواند به متقاضیان ارائه دهد بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. چرا که در این امـر اطلاع دقیق از شرایط و قوانین کشورها می تواند در راس تمام امور بر پرونده متقاضیان تاثیر گذار باشد از این رو برخی از موسسات و وکلای مهاجرتی در شاخه های خاصی خدمات ارائه می دهند و مشغول به کار می باشند و تنها در یک الی دو مورد از روش های مهاجرتی فعالیت دارند.

برخی از موسسات حقوقی که فاقد دانش مکفی می باشند و عاری از هرگونه تعهد در این زمینه، با تظاهر به امور وکلاتی امکان انتخاب صحیح را از متقاضیان سلب نموده اند.

بنابراین متقاضیان باید در امر مهاجرت توجه ویژه ای داشته باشند چرا که به دلیل دخالت افراد غیر حرفه ای با عدم تخصص در امور مهاجرتی نتوانستند در این موضوع مطالب قابل قبولی را ارائه نمایند. لذا در حال حاضر وکیل مهاجرت در ایران که در امور حقوق بین المللی متبحر است، می تواند بهترین تاثیر را در پرونده شما داشته باشد.

اهمیت انتخاب وکیل متخصص مهاجرت در تهران

انتخاب وکلایی که فاقد تجربه هستند سبب می‌گردد پرونده شما بیش از حد به درازا کشیده و بسیاری از فرصت ها از بین بروند. پروسه مهاجرت فقط یک روال اداری نیست بلکه در بسیاری از موارد، وکیل شما باید از موجودیت و صلاحیت شما دفاع کند. یک وکیل مهاجرت که تجربه کافی ندارد، می‌تواند باعث شود درخواست شما به صورت غیر منصفانه رد شود و شما زمان بیشتری را از دست بدهید و هزینه های سنگینی روی دست شما بماند. در مقابل وکیل مهاجرت متخصص و با تجربه، به کلیه قوانین و مقررات مهاجرت کشور مقصد مسلط بوده و از هر فرصت قانونی برای پیشبرد اهداف مهاجرتی شما بهره می‌برد، در آن صورت نه فرصتی از دست می‌رود و نه هزینه ای مازاد بر شما تحمیل می‌گردد.